Newsletter

Pre prihlásenie k odberu noviniek zadajte Vašu e-mailovú adresu.

2,5 izbový byt, Trieda SNP 61 v Košiciach, 51 m2

Typ: Predaj
Kategória: 3-izb. byt
Kraj: Košický
Okres: Košice II
Obec: Košice-Západ
Cena: 1,00 EUR   (30,13 )
Dohodou

Popis

Ponúkame Vám na predaj 2,5 izbový byt v Bytovom dome Charlie na ulici Trieda SNP 61 (pri Spoločenskom pavilóne) v Košiciach v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou a bezproblémovou dostupnosťou MHD.

Byt s orientáciou na Východ má výmeru 51 m2, tri obývacie miestnosti, dve zasklené lodžie a potravinovú komoru, ktorá sa nachádza na spoločnej chodbe pri byte. Nachádza sa na 1. poschodí z 9. v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s energetickým certifikátom B.

V byte sú plastové okná, zasklené lodžie, nová elektroinštalácia, plastové stúpacie rozvody. Byt má zavedenú optickú prípojku od spoločnosti TELEKOM. Podlahy v obývacích miestnostiach sú laminátové, v kúpeľni je obklad a dlažba. Byt sa predáva bez jeho zariadenia, ostáva len vstavaná skriňa a kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu a chladničky.

Možnosť parkovania pred bytovým domom na súkromnom parkovisku so závorami. Byt je kúpou voľný. Obhliadky sú možné po dohode v ktorýkoľvek pracovný deň v čase medzi 8,00 - 16,00.

Vzhľadom k nízkym nákladom na bývanie (do 150 €) je byt vhodný ako investícia, s jeho následným prenajímaním ako je tomu aj v súčasnosti.

Parametre

Lodžia: Áno

Celková podlahová plocha bytu: 51 m2

Nadzemné podlažie: Ostatné podlažie

Stav: Kompletná rekonštrukcia

Rok kolaudácie: 2007-2009

Balkón: Nie

Terasa: Nie

Konštrukcia bytu: panelová

Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie

Výťah: Áno

Súvisiace obrázky

Kontakt:

Tomáš Baksay

Tel:

Mobil: 0910 981 214

E-mail: baksay@1kdreality.sk


Kontaktný formulár:

Overenie slova


Položky označené * sú povinné!